Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Нацбанк розповів про ризики Приватбанку

14 грудня 2016, 08:08
2302
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Наразі Приватбанк під пильною увагою Нацбанку

Розрив між сформованими резервами і кредитним ризиком найбільших українських банків сягає 132 млрд грн, при цьому кредитний портфель відповідної групи банків становив 244,6 млрд грн, в тому числі 180,4 млрд грн у Приватбанку

Як пише Finclub, посилаючись на дані Звіту про фінансову стабільність Нацбанку, сума кредитів Приватбанку - це це 73,7% від активів цієї групи банків.

Загалом розрив між сформованими резервами і кредитним ризиком найбільших українських банків сягає 132 млрд грн. Йдеться саме про вісім банків, що вже пройшли стрес-тестування. 

До цієї групи фінансових установ належать - Приватбанк Південний, ПУМБ, Мегабанк, Діамантбанк, Банк Кредит Дніпро, Банк Схід, Платинум Банк).

З огляду на частку Приватбанку в активах і кредитах цієї групи, яка становить 73%, на банк може припадати аналогічна частка додаткового кредитного ризику - 96,6 млрд грн з 132 млрд грн.

Зараз НБУ проводить перевірку виконання банком другого етапу докапіталізації. З першої двадцятки банків у НБУ є питання тільки до Приватбанку.

Нагадаємо, учора Нацбанк заявив, що основним ризиком для фінансової стабільності в короткостроковій перспективі є невиконання окремими великими банками програм капіталізації за результатами діагностичного обстеження.

Головне

Україна/Події

Вчора, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися