Нацбанк розповів про ризики Приватбанку

1 коментувати
Наразі Приватбанк під пильною увагою Нацбанку

Наразі Приватбанк під пильною увагою Нацбанку

Розрив між сформованими резервами і кредитним ризиком найбільших українських банків сягає 132 млрд грн, при цьому кредитний портфель відповідної групи банків становив 244,6 млрд грн, в тому числі 180,4 млрд грн у Приватбанку

Як пише Finclub, посилаючись на дані Звіту про фінансову стабільність Нацбанку, сума кредитів Приватбанку - це це 73,7% від активів цієї групи банків.

Загалом розрив між сформованими резервами і кредитним ризиком найбільших українських банків сягає 132 млрд грн. Йдеться саме про вісім банків, що вже пройшли стрес-тестування. 

До цієї групи фінансових установ належать - Приватбанк Південний, ПУМБ, Мегабанк, Діамантбанк, Банк Кредит Дніпро, Банк Схід, Платинум Банк).

З огляду на частку Приватбанку в активах і кредитах цієї групи, яка становить 73%, на банк може припадати аналогічна частка додаткового кредитного ризику - 96,6 млрд грн з 132 млрд грн.

Зараз НБУ проводить перевірку виконання банком другого етапу докапіталізації. З першої двадцятки банків у НБУ є питання тільки до Приватбанку.

Нагадаємо, учора Нацбанк заявив, що основним ризиком для фінансової стабільності в короткостроковій перспективі є невиконання окремими великими банками програм капіталізації за результатами діагностичного обстеження.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: