Нацбанк взявся за перевірку дрібних банків

13 лютого 2017, 10:28
З 13 лютого 2017 Національний банк України починає діагностичне обстеження якості активів та достатності капіталу 37 банків, які ще не пройшли цю процедуру

Про це повідомила прес-служба НБУ.

"У 2015-16 роках НБУ здійснив перевірку перших 60 банків за розміром активів. Тепер настала черга продіагностувати решту банків, розмір активів яких менше 2% активів банківської системи", - цитують у прес-службі слова заступника голови Національного банку України Катерини Рожкової.

Відео дня

За її словами, цей процес пройде в два етапи - до 1 червня і 1 серпня 2017 року, ще якийсь час триватиме узгодження з банками результатів діагностування і при необхідності формування на їх основі програм докапіталізації.

З ТОП-60 банків, що вже пройшли діагностику, 21 банк з самого початку не мав потребу в докапіталізації, 9 банків за станом на початок лютого виконали затверджені НБУ програми докапіталізації у повному обсязі.

При цьому 4 банку - Хрещатик, Фідобанк, Платинум Банк і Фортуна-банк - за невиконання програм докапіталізації визнані неплатоспроможними.

26 банків виконують взяті на себе зобов'язання щодо докапіталізації згідно з затвердженим графіком.

Показати ще новини
Радіо NV
X