Нацбанк спростив валютні операції для страховиків

2 листопада 2016, 09:31
З середи, 2 листопада, , банки зможуть проводити валютні операції зі страховими компаніями на підставі не лише оригіналів документів, а й їх копій

Відповідні зміни до Положення про застосування іноземної валюти в страховій діяльності закріплені постановою Правління НБУ №398 від 1 листопада, що набуває чинності з 2 листопада 2016 року.

Відео дня

Тепер не потрібно надавати обов'язковий переклад документів, викладених іноземною мовою. Надалі такий переклад надаватиметься тільки за наявності відповідної потреби у банку, що забезпечує контроль за операціями.

І оригінали, і копії документів прийматимуться і в паперовій, і в електронній формі.

"Це дозволить прискорити обслуговування клієнтів при проведенні банками валютних операцій, автоматизувати процеси обробки і зберігання документів, зменшити надмірне навантаження на клієнтів банків щодо документального оформлення валютних операцій", - вважають в Нацбанку.

Окрім того, регулятор прибрав вимогу про обов'язкове засвідчення документів нотаріально. Тепер же можна буде приймати і копії таких документів, засвідчені безпосередньо клієнтом банку.

Показати ще новини
Радіо NV
X