Нацбанк розповів, скільки великих банків ще мають зобов'язання по докапіталізації

13 лютого 2017, 10:39
Програму докапіталізації і плани реструктуризації станом на 1 лютого 2017 року виконали  в повному обсязі дев'ять банків з 35 найбільших українських банків, ще 11 банків спочатку в такий докапіталізації не потребували, а 15 - виконують її наразі

Про це повідомив Національний банк України в понеділок, 13 лютого.

Нацбанк констатує, що з 18 найбільших банків країни на початок лютого цього року 12 вже повністю задовольняють вимогам по капіталу, а в числі наступних 17 таких поки тільки вісім.

Відео дня

НБУ також повідомив, що за результатами проведеної на 1 квітня 2016 року діагностики третьої групи з 21 банку 10-ти з них докапіталізація не знадобилася, 11 інших надали програми докапіталізації і плани реструктуризації, але поки ніхто з них ще не виконав їх в повному обсязі.

"З топ-60 банків, що вже пройшли діагностику, 21 банк з самого початку не потребував докапіталізації, дев'ять банків станом на початок лютого 2017 виконали затверджені НБУ програми докапіталізації в повному обсязі, чотири банки за невиконання програм докапіталізації визнані неплатоспроможними. 26 банків виконують взяті на себе зобов'язання щодо докапіталізації відповідно до затвердженого графіка ", - зауважив регулятор.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк взявся за перевірку дрібних банків

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X