Нацбанк і МВФ погодили оновлені макропрогнози з урахуванням блокади Донбасу

27 березня 2017, 19:42
Національний банк заявляє, що Міжнародний валютний фонд схвалив оновлені макропрогнози

Про це в ефірі Радіо Вести повідомив директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу Сергій Ніколайчук, передають Українські новини.

"Ми надали свої економічні оцінки МВФ щодо блокади Донбасу, обговорювали ці цифри з експертами фонду. Вони погодилися з нашими оцінками і взяли за основу", - сказав він.

Відео дня

Ніколайчук нагадав, що програма МВФ базується на макроекономічних прогнозах, проте 3 перегляд програми співпраці не враховував ефект блокади Донбасу.

У зв'язку з цим МВФ попросив про надання оновлених макропрогнозів і переніс розгляд траншу для України.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд переніс засідання з питання про виділення чергового траншу Україні, яке раніше було заплановано на понеділок, 20 березня.

У Міністерстві фінансів причинами перенесення називали необхідність уточнення розрахунків економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду і захоплення підприємств на окупованому Донбасі, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.

Також повідомлялося, що Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) вже практично вирішили питання, пов'язане з блокадою переміщення товарів через лінію розмежування на Донбасі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X