Нацбанк дав три роки Приватбанку Коломойського на вирішення усіх проблем

0 коментувати
Нацбанк дав три роки Приватбанку Коломойського на вирішення усіх проблем
Національний банк України рекомендував Приватбанку в термін до трьох років вжити заходів щодо усунення виявлених в ході інспекції порушень

Про це повідомляється в протоколі зборів акціонерів банку 26 серпня, розміщеному на сайті Приватбанку.

Зауважимо, що  з 8 лютого до 1 липня 2016 року НБУ проводив комплексне інспектування Приватбанку за період його діяльності з 1 травня 2014 року по 1 січня 2016 року.

Читайте також: Банки із найбільшими та найгіршими кредитними портфелями – інфографіка

Регулятор перевіряв якість кредитного портфеля, виконання зобов'язань за кредитними договорами з НБУ, дебіторську заборгованість, операції Кіпрської філії, ринкові й операційні ризики, капітал і ліквідність, нематеріальні активи, якість внутрішнього аудиту, кореспондентські рахунки, валютообмінні операції, фінансові інвестиції, достатність надходжень.

Акціонери доручили правлінню банку вжити заходів щодо скорочення ризиків в діяльності банку і забезпечення виконання зобов'язань перед вкладниками і кредиторами.

Раніше повідомлялося, що Печерський райсуд постановив заарештувати кілька рахунків Приватбанку в рамках справи про розкрадання кредитів рефінансування НБУ на суму 19 млрд.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: