Наступник Яресько розповів про перші кроки в напрямку деофшоризації

20 квітня 2016, 11:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В рамках деофшоризації Міністерство фінансів планує поступовий перегляд двосторонніх угод України про уникнення подвійного оподаткування, повідомив новий міністр фінансів Олександр Данилюк

"В процесі виконання доручення президента вже обговорили кілька кроків у напрямку деофшоризації. Зокрема, плануємо використовувати ті заходи, які були запропоновані раніше ОЕСР і довели свою ефективність. Перш за все, будемо працювати над приєднанням України до Багатосторонньої угоди про обмін інформацією", - написав Данилюк у своєму Facebook.

Відео дня

Наступник Наталії Яресько пояснив, що це дозволить швидко обмінюватися фінансовими обліковими даними і запобігати ухиленню від сплати податків.

"По-друге, плануємо поступовий перегляд двосторонніх угод України про уникнення подвійного оподаткування відповідно до принципів ОЕСР. Зараз, їм відповідають три такі угоди між Україною та іноземними державами", - зазначив Данилюк.

Крім того міністр повідомив, що будуть удосконалюватися правила трансфертного ціноутворення та відповідної звітності.

Нагадаємо, 10 квітня президент України Петро Порошенко анонсував низку кроків на шляху до деофшоризації.

18 квітня Порошенко провів робочу нараду з представниками Кабінету міністрів, Верховної Ради і фіскальних органів по розробці законодавчих пропозицій у сфері деофшоризації.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X