Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Наступні три місяці держава не регулюватиме ціни на продукти

1 жовтня 2016, 16:21
1004
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пілотний проект щодо скасування держрегулювання цін триватиме до кінця 2016 року

В Україні з 1 жовтня тимчасово скасовується державне регулювання цін на продукти харчування. Відповідну постанову Кабінету Міністрів було затверджено на засіданні уряду 22 вересня  

Постанова запускає пілотний проект в сфері регулювання цін на продовольчі товари. Він передбачає тимчасове скасування регулювання цін на продукти харчування.

Протягом трьох місяців буде вивчатися динаміка цін, і за результатами моніторингу буде прийнято рішення про скасування, обмеження або оновлення такого регулювання.

"На період пілотного проекту українські фермери, виробники продуктів харчування, а також торговельні мережі звільняються від обов'язкової декларації цін і примусового встановлення націнки. Це дозволить виробникам і рітейлерам заощадити сотні мільйонів гривень щомісяця на адмініструванні декларативної собівартості продуктів і націнки. Саме таку ціну вони платять сьогодні за те, щоб виконувати застарілі пострадянські вимоги", - йдеться в повідомленні Кабміну.

Пілотний проект щодо скасування держрегулювання цін завершиться 1 січня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що з початку вересня в Україні зросли ціни на цукорОптово-відпускні ціни на цукор встановилась на рівні 12,7-13,5 грн/кг. 

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися