Насалик затвердив нову наглядову раду Укренерго

19 жовтня 2018, 13:41

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик підписав наказ про призначення нової наглядової ради Національної енергетичної компанії Укренерго, яку раніше затвердив Кабмін.

Відповідний наказ опубліковано на Facebook-сторінці міністерства.

До її складу увійшли чотири незалежних члени і три представники від держави. Зокрема, до наглядоої ради увійшли екс-глава представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер, екс-президент і виконавчий директор датської компанії Energinet Педер Андреасен, виконавчий директор французької Академії технологій, Франції Олів'є Апперт, що має досвід роботи в EDF, Elf Aquitaine, Total і комісії з атомної енергії, співзасновник і директор італійської DFC Economics, який має досвід роботи в операторі магістральних мереж TERNA Rete Elettrica Nazionale і Enel Луїджі де Франціски.

Відео дня

Ще три представники від держави в складі Наглядової ради - заступник держсекретаря Кабміну Сергій Кушнір, держсекретар Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максим Немчінов і радник віце-прем'єра Олександр Поплавський.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів у середині листопада минулого року почав корпоратизацію Укренерго, змінивши форму підприємства - з державного на приватне акціонерне товариство (ПрАТ). Усі 100% акцій Укренерго як і раніше належать державі.


Укренерго здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває у підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Показати ще новини
Радіо NV
X