Насалик назвав єдину альтернативу вугіллю з Донбасу

14 лютого 2017, 07:58
Альтернативою постачанням вугілля з неконтрольованих територій Донецької і Луганської областей може стати лише або імпорт вугілля з Росії, або запуск газомазутних блоків теплоелектростанцій

Про це міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив в ефірі телеканалу 112 Україна.

За словами посадовця, на місяць енергосистема споживає близько 1,2 млн тонн антрацитового вугілля, при цьому запаси на складах ТЕС становлять 842 тис. тонн (на 13 лютого).

Відео дня

"Не зможемо ми взяти у Південно-Африканської республіки зараз вугілля, оскільки воно законтрактоване по квітень включно, і пов'язано це з глобальними процесами, в тому числі зупиненням АЕС ... Тому ПАР і Австралію ми викреслюємо, залишається 2 виходи - або Росія з імпортом, або російський газ на газомазутові блоки ", - сказав міністр.

Наразі, підкреслив Насалик, на ТЕС і ТЕЦ перебуває на 120 тис. тонн антрациту більше, ніж було передбачено планами міністерства.

Нагадаємо, міністерство енергетики та вугільної промисловості України буде ініціювати прийняття Кабінетом міністрів розпорядження про введення тимчасових надзвичайних заходів на електроенергетичному ринку

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X