Наостанок. Обама хоче заблокувати розробку шельфу в Арктиці та Атлантиці - Bloomberg

20 грудня 2016, 09:09
Продаж нових ліцензій на шельфове буріння на ділянках в Арктиці, які належать США, а також в частині території Атлантичного океану хочуть заблокувати в адміністрації президента США Барака Обами перед відходом

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на два джерела.

Обама буде посилатися на положення закону, прийнятого в 1953 році. Йдеться про широкі президентські повноваження виключати водні простори, що належать США, з числа територій, на яких дозволяється вести видобуток нафти і газу.

Відео дня

Досі цей закон використовувався в обмежених масштабах. Його застосування було спрямовано на збереження коралових рифів, морських заповідників і місць проживання моржів.

Обама хоче заблокувати розробку нафтових і газових родовищ у деяких частинах Атлантичної акваторії США, а також у більшій частині Чукотського моря і моря Бофорта (належать до Північного льодовитого океану).

Проте ці заходи, вважає агентство, не вплинуть на буріння або видобуток в рамках діючих проектів, у тому числі на 42 дільницях в морі Бофорта, які розробляються Royal Dutch Shell, Hilcorp Energy, Eni, Repsol і іншими компаніями.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X