Найбільший український газовидобувач закупив труби у китайців на мільярд

11 травня 2018, 08:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державна компанія Укргазвидобування уклала дві угоди з китайською компанією DP-Master Manufacturing Co., Ltd. про закупівлю труб на загальну суму $27,4 млн, або 906 млн грн.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані в системі ProZorro.

Згідно з умовами тендеру, цього року поставлять 14,6 тис. тонн бурильних труб із приварними замками, виготовленими за вимогами АРЄ 5DP в 2017-2018 роках.

Відео дня

Умовами договору передбачено оплату протягом місяця і дворічну гарантію.

Виробником тіла труби та бурильного замка є сам переможець, сталі для тіла труби - китайські Hubei Xinyegang Steel Co., Ltd і Tianjin Pipe Corporation, сталі для бурильного замка - Nanjing Iron & Stell Group Corp.

Сума угод на 30% нижче від загальної очікуваної вартості закупівлі в 1,3 млрд грн.

Фірма DP-Master Manufacturing Co., Ltd. З Китаю вперше взяла участь в торгах в Україні та виграла. Її контактною особою в ProZorro значиться Михайло Яремко.

На більшому тендері єдиним її конкурентом була китайська Jiangsu Elite Petroleum Technology Co., Ltd, яка вже вигравала трубні торги Укргазвидобування. Її власником є ​​Dai Aijun, а контактною особою в ProZorro - Ірина Монташевич.

На меншому тендері Sichuan Honghua Petroleum Equipment Co. Ltd з Китаю помилково вказала ціну 42,3 млн грн (ймовірно, замість 423 млн грн) і попросила вважати її пропозицію недійсною.

Вищезгаданого постачальника Jiangsu Elite Petroleum Technology Co., Ltd відхилили.


Укргазвидобування - найбільший видобувач газу в Україні, весь видобутий газ продає Нафтогазу для потреб населення. Державі належить 100% акцій Укргазвидобування через Нафтогаз України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X