Найбільший світовий трейдер виходить на український ринок газу

23 січня 2017, 17:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Trafigura, що вважається третім за обсягами енерготрейдером в світі, з листопада 2016 року почала торгувати природним газом на внутрішньому ринку України.

Вона закуповує газ в Європі через свою українську дочірню структуру. Про це пише ЛІГА.net з посиланням на джерело однієї з великих газових компаній.

Trafigura ще в листопаді почала закуповувати природний газ у Європі і реалізовувати його споживачам в Україні. Ресурс купується у польській ONICO Energia Spolka. Обсяги імпорту поки незначні і не перевищують 5 млн кубометрів на місяць, зазначає співрозмовника агентства.

Відео дня

Всі операції проводяться через українську дочірню компанію Trafigura - Трафігура Юкрейн, зареєстровану в Києві ще в липні 2016 року.

Trafigura - зареєстрована в Нідерландах компанія, яка спеціалізіруюется на торгівлі металами, нафтою і мінеральними добривами. Виручка компанії в 2016 році склала більше $ 98 млрд.

Нагадаємо, в 2016 році Україна скоротила імпорт природного газу на 32,7% в порівнянні з 2015 роком - до 11,78 млрд кубометрів. Частка приватних компаній в імпорті склала 27%, решта обсягів закуповує компанія Нафтогаз України.


У грудні 2016 року імпорт склав 1,6 млрд кубометрів газу, що в 3,7 рази більше, ніж в грудні 2015 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X