Найбільший виробник горілки в Росії збанкрутував

10 січня 2017, 13:04
Алкогольний холдинг Roust Corporation, що належить російському бізнесмену Рустаму Таріко, звернувся до суду Нью-Йорка з проханням про захист від кредиторів відповідно до статті 11 Кодексу законів про банкрутство США

Як повідомляє Republic.ru, компанія є другим у світі дистриб'ютором горілки та найбільшим у Росії, Східній та Центральній Європі.

Голова Roust Гранд Вінтертон пояснив, що труднощі з виплатою боргу утворилися в тому числі через економічне падіння у Польщі, Росії, Казахстані та Україні. Ще одна причина – заборона постачань російської продукції до України, через це бізнес корпорації тут скоротився на 90%.

Відео дня

Та й труднощі з фінансування у російських банках вплинули на розвиток бізнесу.

Вінтертон запевнив, що під час переговорів з кредиторами Roust вдалося домовитися про реструктуризацію 90% позик і близько двох третин конвертованих облігацій.

Як повідомив Прайм, суд Нью-Йорка вже затвердив програму реструктуризації боргу та докапіталізації групи. Нині триває оформлення документів відповідно до рішення суду.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X