Найбільша приватна пошта в Україні відкрила послугу міжнародної доставки

17 листопада 2015, 13:52
PR

Компания Новая Почта запускает услугу международной доставки, которая даст клиентам возможность отправить посылку более чем в 200 стран мира за три дня

Компанія Нова Пошта запускає послугу міжнародної доставки, яка дасть клієнтам можливість відправити посилку в понад 200 країн світу за три дні.

Спочатку сервіс буде доступний клієнтам тільки в Києві, проте вже в березні наступного року Нова Пошта надасть можливість відправляти і отримувати посилки з-за кордону жителям міст-мільйонників, а восени 2016 року - по всій Україні.

Відео дня

Послуга доступна в двох варіантах. У першому випадку термін доставки складе сім днів, а в другому - три дні. Завдяки виходу на міжнародні ринки, користувачі "Нової Пошти" зможуть відправити посилки за кордон своїм рідним чи друзям, а також замовити товари із зарубіжних інтернет-магазинів.

Перевагою сервісу від Нової Пошти є те, що клієнт має можливість заповнити всі необхідні для відправки документи в режимі онлайн, не виходячи з дому. Після оформлення заявки на сайті користувачеві потрібно буде лише віднести посилку до відділення або віддати її кур'єру Нової Пошти.
Крім цього, користувачі зможуть відстежити переміщення своєї посилки на всіх етапах доставки.

Незаперечним плюсом нової послуги є її доступність: Нова Пошта пропонує користувачам вигідні фіксовані тарифи без прихованих платежів. Варто також відзначити, що імпортні товари вартістю до 150 євро оформляються на кордоні без мита. Митне очищення вантажів відбувається на власній центральній сортувальній станції.

"Ми ставимо перед собою амбітні цілі і досягаємо їх. Рік тому ми почали роботу на ринках Грузії та Молдови, а сьогодні ми вже є там основним перевізником для ряду корпоративних клієнтів.
Більше того, ми запустили відправки з Грузії та Молдови в треті країни. Тепер ми починаємо доставку посилок і вантажів в 200 держав. Упевнений, що за кілька років посилки за кордон стануть таким же звичним і природним явищем, як і доставка по Україні ", - прокоментував запуск нового сервісу співзасновник, член Наглядової ради Нової Пошти В'ячеслав Климов.

Вячеслав Климов, соучредитель, член Наблюдательного совета Новой Почты Владимир Поперешнюк, соучредитель, глава Наблюдательного совета Новой Почты
Вячеслав Климов, соучредитель, член Наблюдательного совета Новой Почты Владимир Поперешнюк, соучредитель, глава Наблюдательного совета Новой Почты Фото:

"Сервіс є пріоритетом №1 для компанії. А ідеальний сервіс передбачає, що послуга повинна бути легкою, практично непомітною. Клієнту достатньо зробити один клік, а про решту подбає "Нова Пошта". Тому ми вивчаємо і застосовуємо у своїй практиці досвід світових лідерів галузі . Ми зробили легкою доставку в межахс України, а тепер ми будемо забезпечувати простоту і зручність доставки в 200 країн світу", - сказав співзасновник, голова Наглядової ради Нової Пошти Володимир Поперешнюк.

Для запуску міжнародної доставки Нова Пошта вирішила вивести на ринок нову компанію Nova Poshta International.

"Ми пропонуємо нашим клієнтам легку доставку в 200 країн світу протягом небудь трьох, або семи днів. Ми забезпечуємо високу якість сервісу при дуже конкурентних цінах. З сьогоднішнього дня наші клієнти зможуть відправити або одержати посилку з-за кордону в будь-якому з 280 відділень Києва . А вже восени наступного року нашу послугу зможуть оцінити жителі всієї України ", - говорить генеральний директор Nova Poshta International Тимур Коган.

bb7a7339
bb7a7339 Фото:
Показати ще новини
Радіо НВ
X