Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Кабміну продовжити контракт з Коболєвим на 3 роки

28 лютого 2019, 12:45

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" пропонує Кабінету Міністрів продовжити контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим на 3 роки, починаючи з 1 січня 2019 року.

Про це повідомило агентство Українські новини, у якого є текст листа наглядової ради до Кабміну.

У ньому йдеться, що наглядова рада готова в перший тиждень березня провести зустріч з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом або представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі, щоб обговорити питання про продовження контракту і розмір заробітної плати Коболєва. Наглядова рада пропонує залишити оклад на рівні, який був в попередньому контракті, - 2,08 млн грн. Відзначається, що запропонований рівень відповідає ринковому.

Відео дня

Наглядова рада зауважила, що Коболєв направляє всю свою зарплату на благодійність і не матиме особистої вигоди внаслідок ухвалення будь-якого рішення.

Коболєв очолює Нафтогаз з березня 2014 року. Його контракт закінчується 26 березня 2019 року.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв у листопаді минулого року, що уряд має намір переглянути майбутні контракти глава Нафтогазу і Укрпошти. Він назвав їхні зарплати "космічними".

28 січня 2019 року Коболєв заявив про рішення перераховувати всю свою зарплату та інші доходи в три благодійні фонди до кінця цього року. "Моя зарплата, на жаль, стала темою політичною, її футболять всі кому не лінь", - пояснив він.

Показати ще новини
Радіо NV
X