Нафтогаз ухвалив рішення про відділення оператора ГТС - ЗМІ

25 жовтня 2018, 09:18
525
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Нафтогаз ухвалив рішення про відділення оператора ГТС - ЗМІ - фото

Фото: Нафтогаз

Нафтогаз відокремить транспортування газу

Державний Нафтогаз України від 18 жовтня затвердив рішення про впровадження проекту з від'єднання діяльності з транспортування газу.

Про це пише ЕП з посиланням на копію документа, яка є в розпорядженні видання.

Згідно з прийнятими рішеннями, до 1 листопада доручено створити Проектний офіс. До 1 грудня доручено делегувати керівнику філії Оператор ГТС України Павлу Станчаку повноваження із затвердження організаційної структури та комплектуванні штату.

Проект передбачає три етапи:

- відокремлення діяльності із зберігання природного газу. До 1 січня 2019 року буде створено філію Оператор газосховищ України. До 1 липня 2019 року забезпечено повне відділення операційних процесів між філіями ОГТСУ і ОГСУ. До 1 липня 2020 року буде побудовано необхідні газовимірювальні станції між системами операторів ГТС і ПСГ.

- розширення і оптимізація філії ОГТСУ. до 1 червня 2019 року проведено розширення філії Оператор ГТС України. З 1 липня 2019 року забезпечено окреме фізичне розташування персоналу філії від апарату Укртрансгазу.

  • юридичне відділення. До 31 грудня 2019 року очікується отримати остаточне рішення Нацкомісії з регулювання тарифів про сертифікацію незалежного оператора ГТС з певними для подальшого впровадження умовами, відповідне законодавству України та Енергетичного Співтовариства.

Раніше Нафтогаз узгодив з Кабінетом міністрів свої позиції щодо порядку відокремлення функції оператора газотранспортної системи.

Нафтогаз також проводить узгоджену з урядом роботу по розвитку оператора ГТС в межах Укртрансгазу та за наказом Наглядової ради нещодавно залучив міжнародну компанію PriceWaterhouseCoopers для прискорення цього процесу.


Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua