Нафтогаз відповів на вимоги Газпрому сплатити за окупований Донбас

18 травня 2016, 15:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
НАК Нафтогаз України не купує газ у ПАТ «Газпром» з листопада 2015 року, а до цього компанія імпортувала газ виключно через пункти входу в ГТС на підконтрольній Україні території

Саме так відреагували в українській компанії на заяви російської сторони про нібито борг за постачання палива окупованим територіям Донбасу.

"Всі куплені Нафтогазом обсяги газу враховані сторонами і оплачені Нафтогазом. Компанія очікує, що рішення за всіма взаємними вимогами по існуючим між Нафтогазом і Газпромом контрактам винесе арбітраж", - йдеться в заяві.

Відео дня

Газпром запропонував Нафтогазу заплатити $0,67 млрд за газ, нібито поставлений російською компанією на непідконтрольні території Донецької та Луганської областей в період з лютого 2015 рку по квітень 2016 року.

Нафтогаз не приймає газ за контрактом з Газпрому на газовимірювальних станціях (ГВС) Прохорівка і Платово. Дані про постачання газу через зазначені ГВС не можуть використовуватися при підготовці актів здачі-приймання природного газу і, відповідно, обсяги цього газу не підлягають оплаті Нафтогазом.

Нагадаємо, російська держкорпорація Газпром у рамках справи у Стокгольмському суді, яка розглядається після взаємних позовів із боку РФ і компанії Нафтогаз України, хоче включити в загальну суму вимог заборгованість за газ, поставлений на окуповані території Донбасу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X