Нафтогаз розраховує на прийняття закону про борги підприємств ТКЕ

23 червня 2016, 20:03
Нафтогаз України розраховує на якнайшвидше ухвалення Верховною Радою законопроекту, що передбачає реструктуризацію боргів підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) і організацію централізованих бюджетних взаєморозрахунків між тепловиками, держбюджетом, постачальниками газу та електроенергії

Розроблений Мінрегіоном законопроект "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій і підприємств з водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії" дозволить цивілізовано вирішити проблему заборгованості підприємств ТКЕ перед держхолдингом.

Відео дня

Прийняття законопроекту також дасть можливість тепловикам своєчасно провести підготовку до зимового сезону.

"Проблема заборгованості підприємств ТКЕ за спожитий газ носить системний характер і потребує системного рішення. Таким рішенням може стати оперативне прийняття Верховною Радою законопроекту", – заявив голова Нафтогазу Андрій Коболєв.

На сьогодні загальна заборгованість підприємств теплокомуненерго перевищує 18 млрд грн. Судами заарештовані поточні рахунки вже більше 100 підприємств ТКЕ.

У Нафтогазі наполягають, що компанія нараховує штрафні санкції на заборгованість за спожитий газ відповідно до вимог законодавства, що регулює роботу підприємств у державній власності.

У компанії також уточнюють, що один з найбільших боржників компанії – Київенерго, яке заборгувало за спожитий газ близько 1 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X