Нафтогаз продовжить мільйонний контракт з норвезькими юристами, що супроводжують тяжбу з Газпромом

16 вересня 2015, 17:58
Національна акціонерна компанія Нафтогаз України має намір продовжити контракт з норвезькою Wikborg, Rein&Co. Advokatfirma DA супровід арбітражних проваджень у рамках тяжби з Газпромом

Як повідомила прес-служба НАК, послуги хочуть продовжити до кінця 2015 року, і вони будуть закуповуватися за переговорною процедурою. Очікувана вартість закупівлі - 2,5 млн євро.

Відео дня

Wikborg, Rein&Co. Advokatfirma DA супроводжувала арбітражні провадження за позовом Нафтогазу до Газпрому в 2014 році. 27 лютого 2015 року договір був продовжений, що обійшлося українській компанії в 2,74 млн євро.

Нагадаємо, 16 липня 2014 року Нафтогаз подав позов про ретроактивну зміну ціни на газ, відшкодування всіх переплат, здійснених ним з 20 травня 2011 року у розмірі не менше $6 млрд і скасування положення контракту, що забороняє реалізацію поставленого по ньому природного газу за межами України.

Газпром також звернувся до Стокгольмського арбітражу з позовом про стягнення з української компанії неоплаченої заборгованості за природний газ та відсотків за вказану заборгованість на загальну суму понад $4,5 млрд.

3 квітня 2015 року Стокгольмський арбітраж провів перше слухання у справі газової суперечки між Україною та Росією.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X