Нафтогаз подав позов до суду через премію Коболєва

4 березня 2019, 14:44

Нафтогаз України просить відмінити вимогу Держаудитслужби щодо виплати премії Андрію Коболєву

НАК Нафтогаз України звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління Андрію Коболєву. Про це повідомляє портал Судової влади України.

Відео дня

Позивач просить суд визнати протиправною та скасувати повністю вимогу ДАСУ, у якій йдеться, що Коболєву було виплачено премії у розмірі понад 228 млн грн з порушення постанови Кабінету міністрів України про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств.

Водночас, у вимозі зазначено й про те, що під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Нафтогазу України було встановлено порушення законодавства, зокрема, без підстав списано дебіторську заборгованість ПАТ Газпром на суму понад 11 млн грн, чим заподіяно збитків на зазначену суму. Як вважає позивач, у результаті здійснення арбітражним трибуналом зарахування зустрічних вимог Нафтогазу України та Газпрому дана сума передоплати, в рахунок якої «Газпром» не поставляв газ українській компанії, є погашеною та підлягає списанню.

Суд вирішує питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.

Як повідомлялося, раніше Андрій Коболєв відмовився називати свою зарплату, зазначивши лише, що її розмір становить семизначну цифру.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв в листопаді минулого року, що уряд має намір переглянути майбутні контракти голів Нафтогазу і Укрпошти. Він назвав їх зарплати "космічними". 

Показати ще новини
Радіо NV
X