Нафтогаз готовий закупити юридичні послуги за 30 млн грн

16 червня 2016, 16:15
НАК Нафтогаз України запрошує компанії взяти участь у відкритих торгах на закупівлю юридичних послуг для забезпечення прав та інтересів компанії в іноземних юрисдикціях

Про це йдеться у повідомленні НАК.

Основними завданнями було визначено забезпечення інтересів компанії при вирішенні спорів в судах та інших органах іноземних держав, іноземних чи міжнародних арбітражах, підготовка необхідних процесуальних документів, врегулювання питань щодо забезпечення позовів та примусового виконання рішень.

Відео дня

Також мають бути надані послуги, пов`язані з юридичним супроводом зовнішньоекономічної діяльності компанії та з представництвом інтересів компанії під час зустрічей та переговорів, які проводяться з представниками іноземних компаній.

Очікувана вартість закупівлі юридичних послуг складає 30 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2017 року. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Основні кваліфікаційні вимоги для учасників торгів це, зокрема, мати офіси не менше, ніж в трьох країнах Євросоюзу (в тому числі в Великобританії), на Близькому Сході, у США та Китаї. Відповідно підтвердженою має бути і кваліфікація персоналу.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 17.00 години 18.07.2016 року.

Нафтогаз назвав щомісячний борг Київенерго
Показати ще новини
Радіо NV
X