Нафта знову дешевшає на фоні новин із Китаю та Південної Кореї
Ф'ючерси на Brent подешевшали на 0,21 долара до 35,78 долара за барель, а ф'ючерси на WTI - на 0,51 долара до 33,11 долара.
Зауважимо, що зниження активності у виробничому секторі економіки Китаю у січні було найсильнішим майже за 3,5 року. Експорт з Південної Кореї в січні був мінімальним з 2009 року, коли в розпалі була світова фінансова криза.
Ціни знижуються ще й тому, що аналітики не очікують спільного скорочення видобутку Росією і ОПЕК.
"Ми не очікуємо скорочення видобутку, якщо тільки не буде різкого уповільнення зростання світової економіки, якого наші економісти не прогнозують", - йдеться в звіті банку Goldman Sachs.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ринок чорного золота продовжує лихоманити на тлі новин про введення від'ємної процентної ставки ЦБ Японії і можливих переговорів РФ і ОПЕК
Зауважимо, у четвер, 28 січня, глава Міненерго Росії Олександр Новак повідомив, що Росія готова зустрітися з країнами ОПЕК та іншими виробниками щодо питання скорочення обсягів видобутку.
Однак в організації пізніше заявили агентству Bloomberg, що не мають планів щодо переговорів за участі Росії. Інший делегат розповів, що Саудівська Аравія на попередніх зустрічах не пропонувала знизити квоти на 5%, як раніше стверджував російський міністр енергетики Олександр Новак.