Нафта на світовому ринку продовжує рости в ціні

1 березня 2016, 08:25
Станом на 07:30 ранку травневі ф'ючерси на нафту Brent в Лондоні торгуються вже на рівні $ 36,57 проти вчорашніх $ 35,45 за барель 

Як повідомляє агентство Bloomberg, квітневі ф'ючерси на нафту WTI на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до того ж часу перебували на рівні $ 33,83 за барель.

Зауважимо, 16 лютого Росія і країни ОПЕК все ж домовилися про заморожування рівня видобутку нафти на січневих показниках. Інвестиційні компанії і банки Goldman Sachs, Deutsche Bank і банк Barclays в один голос кажуть, що домовленості між РФ і ОПЕК про заморожування рівня видобутку не матиме значного впливу на нафтовий ринок.

Відео дня

Своєю чергою, європейські аналітики суттєво знизили прогноз цін на нафту на 2016. За їхніми прогнозами, у 2016 році ціни на нафту в середньому складуть близько 40 доларів за барель.

Експерти міжнародного енергетичного агентства також зробили прогноз, коли нафта почне дорожчати і буде по $80. Ціни на нафту будуть на рівні 80 доларів за барель на світовому ринку до 2020 року на тлі суттєвого уповільнення темпів зростання видобутку сировини.


Показати ще новини
Радіо NV
X