Нафта дешевшає після падіння до тримісячного мінімуму

9 вересня 2020, 10:40

На торгах в середу, 9 вересня, ціни на нафту продовжують знижуватися. Напередодні вони впали до мінімального рівня з середини червня.

Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $39,60 за барель - на $0,18 (0,45%) нижче ціни на закриття попередньої сесії. У вівторок ці контракти подешевшали на $2,23 (5,3%).

Відео дня

Ф'ючерси на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилися в ціні на $0,23 (0,63%) - до $36,54 за барель. У вівторок вони подешевшали на $3,01 (7,6%).

На минулих вихідних Saudi Aramco, нафтова компанія Саудівської Аравії, знизила ціну на нафту сорту Arab Light для країн Азії на $1,4 за барель. Сорти Arab Super Light і Arab Extra Light для азіатських клієнтів подешевшають на $1,5 за барель, Arab Heavy - на $0,9 за барель.

Крім того, на нафтові ціни вплинув ще ряд негативних факторів: закінчення літнього сезону автомобільних поїздок, продовження періоду ремонтних робіт на нафтопереробних заводах в США, зниження китайського імпорту в серпні на тлі вичерпання місця в нафтосховищах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X