НАБУ взялося за директора аеропорту Бориспіль

15 червня 2016, 11:25
Антикорупційне бюро та Антимонопольний комітет розпочали перевірку аеропорту. Вони перевірять, чи зловживав службовим становищем керівник Борисполя та чи справді МАУ є монополістом

Як передає 24tv.ua, у Верховній Раді вважають, що очільник аеропорту надає Міжнародним авіалініям України (МАУ) необґрунтовані знижки на обслуговування літаків і на обов'язкові аеропортні збори.

Відео дня

За попередніми даними, півтора року МАУ стягує з пасажирів збір і не передає відсоток від зібраних коштів державній авіаслужбі. На сьогодні борг компанії перед державою становить понад 140 мільйонів гривень.

Також аеропорт Бориспіль на 10 років передав МАУ в монопольну оренду єдиний ангарний комплекс в Україні, де обслуговують літаки. Тепер, щоб провести ремонт повітряного судна, авіакомпанія повинна заплатити МАУ, а не аеропорту. Тепер ця компанія може встановлювати свою ціну за місце в ангарі або навіть відмовити в обслуговуванні.

"Декілька рейсів взагалі доводилось відкладати, адже у нас не було можливості перевірити літаки перед польотом. Ми не змогли отримати дозвіл від МАУ, бо всі ангари були зайняті",
- розповів гендиректор ДАП Україна Юрій Солончук.

Показати ще новини
Радіо NV
X