НАБУ підозрює Пивоварського у "незаконному збагаченні" - ЗМІ

11 лютого 2016, 09:26
Національне антикорупційне бюро порушило справу проти міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з формулюванням "за фактами незаконного збагачення", повідомляє Укрінформ з посиланням на власні джерела.

За даними агентства, справу, окрім міністра, також порушили проти інших посадових осіб за поданням одного з народних депутатів.

"Кримінальну справу порушено проти посадових осіб міністерства інфраструктури за фактами незаконного збагачення шляхом придбання службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в міністерстві інфраструктури України, активів, а також передачі ними таких активів будь-яким іншим особам", - сказало джерело.

Відео дня

Нагадаємо, вчора сам міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що у Національному антикорупційному бюро йому повідомили, що проти нього відкрито кримінальну справу.

Нагадаємо, 11 грудня 2015 року Андрій Пивоварський оголосив про рішення піти у відставку. Головними причинами своєї відставки міністр інфраструктури назвав нереформовану бюрократичну систему і низькі зарплати у членів його команди.

На засіданні уряду 4 лютого Пивоварський і ще три міністра відкликали свої заяви про відставку.

Показати ще новини
Радіо NV
X