На світовому ринку різко підскочили ціни на метали на тлі обіцянок Трампа

29 листопада 2016, 08:18
Цинк, свинець і мідь продовжують дорожчати на тлі обіцянок обраного президента США Дональда Трампа вкласти $500 млрд в інфраструктуру, а також через скорочення обсягів видобутку

Січневі ф'ючерси на цинк на Шанхайській ф'ючерсної біржі подорожчали за підсумками останньої торгової сесії на 7% — до $3,5 тис. за тонну.

Станом на 1 лютого 2016 року вартість січневого ф'ючерсу на цинк становила $1,9 тис. за тонну, тобто зростання вартості приблизно 80%, випливає з даних біржових торгів, повідомляє RNS.

Відео дня

Ціни січневого ф'ючерсу на свинець зросли приблизно на 68% — до $3,12 тис. за тонну. Мідь також дорожчає. З 1 лютого вартість січневих «мідних» ф'ючерсів на Шанхайській біржі зросла на 38% — з $5,15 тис. до $7,13 тис. за тонну міді.

Як повідомляє Bloomberg, промислові метали подорожчали в середньому майже на 30% з початку року після трьох років падіння на тлі стабілізації попиту в Китаї, обіцянок обраного президента США Дональда Трампа вкласти $500 млрд в будівництво інфраструктурних проектів і "оживити" американську економіку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X