На розвиток сільського господарства в Україні ЄС виділив 3 млн євро

8 липня 2016, 15:22
Європейський Союз виділив 3 млн євро на допомогу Україні в реалізації до 2020 року проектів Стратегії розвитку сільського господарства.

Про це Уніан повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька.

«Проект розрахований на три роки. Єврокомісія буде надавати технічну допомогу і допомагати в реалізації Стратегії 2020. Сума проекту 3 млн євро», - сказала Рутицька.

Відео дня

Також вона зазначила, що реалізація Стратегії 2020 в цілому обійдеться в $300 млн.

«Проект передбачає можливість залучення донорів на програми, які увійшли в Стратегію, приблизна вартість яких, за нашими оцінками, становить $300 млн», - додала заступник міністра.

Нагадаємо, Національна рада реформ схвалив Стратегію розвитку сільського господарства до 2020 року в грудні минулого року. Документ розроблявся за участю представників Євросоюзу, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, Всесвітнього банку, а також інших організацій та країн.

Серед очікуваних результатів виконання програми в міністерстві відзначали зростання обсягів експорту сільгосппродукції на 3-4% в рік і збільшення експортних можливостей харчової промисловості України на ринку ЄС на 5-7%.

Показати ще новини
Радіо NV
X