На ремонт доріг можуть виділити додаткові 1,5 млрд грн

7 червня 2016, 18:04
Таку заяву зробив в.о. голови Укравтодору Євгеній Барах під час щотижневої Селекторної наради щодо ліквідації ямковості на українських дорогах

"Процес надходження додаткового фінансування в 1,5 мільярди гривень на ремонтні роботи вже на фінальному етапі. Якщо Мінфін погодить на початку наступного тижня проект постанови, то ми сподіваємося, що за тиждень-два постанова буде ухвалена Урядом", - сказав він.

Відео дня

За його інформацією, мова йде про частину коштів, що вдалося зекономити шляхом реструктуризації зовнішнього боргу Укравтодору за допомогою державних облігацій.

"Додаткове фінансування вкрай необхідно дорожньому господарству тому, що цьогоріч державним бюджетом на експлуатаційне утримання передбачено лише 2,5 мільярди гривень, а критична межа потрібного фінансування утримання дорожньої мережі становить близько 9 мільярдів гривень", – зазначив тимчасовий очільник Держагенства.

За словами Євгенія Бараха, Укравтодор розглядає варіанти використання цих коштів на ремонт найбільш проблемних ділянок доріг.

Як повідомив Олег Федоренко, начальник управління експлуатації доріг, з початку року дорожниками було відремонтовано майже 3 млн. м2 дорожнього покриття, з них усунуто 2,1 млн. м2 ямковості саме на опорній мережі українських автошляхів.

звільнив голову Укравтодору.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X