На Південноукраїнській АЕС встановили нове обладнання для ядерного палива Westinghouse

8 листопада 2016, 08:00
На енергоблоці №3 Південноукраїнської АЕС встановили кантувач для роботи з новими контейнерами, призначеними для перевезення свіжого ядерного палива виробництва компанії Westinghouse

Як йдеться у повідомленні прес-служби підприємства, обладнання використовуватиметься для переведення тепловиділяючих збірок з горизонтального положення у вертикальне, з наступним їх встановленням у чохли для свіжого палива та завантаженням до активної зони реактора.

Відео дня

Південноукраїнська АЕС виступає пілотним майданчиком з реалізації проекту диверсифікації паливних поставок для атомних станцій України.

Контейнери TRAVELLER VVER є загальноприйнятими у світі. З 2017 року вони стануть єдиним пакувальним комплектом для транспортування вказаного виду палива.

Фахівці Westinghouse та NovaTech провели кілька занять із працівниками АЕС, які обслуговуватимуть обладнання.

За результатами навчання оформлено відповідні документи, які направлено в Держатомрегулювання для отримання дозволу на початок дослідної експлуатації нового обладнання.

Раніше повідомлялося, що американсько-японська компанія Westinghouse не підтверджує наявність домовленостей з Україною про будівництво заводу ядерного палива.

Показати ще новини
Радіо НВ
X