На Харківщині знайдено нафтове родовище

28 квітня 2016, 07:00
На одній з свердловин Оливинівської структури, яка знаходиться на території Шевченківського району Харківської області при проведенні випробувань отримано промисловий не фонтануючий приплив нафти, дебітом  4,9 м куб. на добу. За попередніми даними, ресурси оцінюються в 290 тис тонн умовного палива. Про це повідомляє сайт компанії Укргазвидобування

Нафтовий поклад залягає на глибинах від 2100 до 2200 м. У пробуреній свердловині виявлено ще низку перспективних пластів вище по розрізу, що відкриває перспективи подальшої розвідки на цьому майданчику.

Відео дня

Відкриття стало наслідком переобробки матеріалів пошукового буріння, сейсморозвідки та тривимірних побудов, з використанням новітніх технологій у програмному комплексі Petrel фірми Schlumberger фахівцями УкрНДІгазу.

За словами головного геолога ПАТ Укргазвидобування Михайла Мачужака, "намагаючись наростити обсяги видобутку наші фахівці активізують пошуково-розвідувальні роботи на всіх потенційно нафтогазоносних площах."

Нагадаємо, на початку квітня з'явилась інформація, що дочірня від Укргазвидобування компанія цього року почне бурити 15 нових газових родовищ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X