На галузь ІТ в Україні чекає багаторазове зростання

В Україні ІТ-витрати в розрахунку на одного мешканця країни зростуть в кілька разів

В Україні ІТ-витрати в розрахунку на одного мешканця країни зростуть в кілька разів

У вітчизняному ВВП ринок інформаційних технологій займає до 1%, що в декілька разів менше, ніж у розвинених країнах

За підсумками 2015 року ринок інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в Україні склав $1,4 млрд, підрахувала дослідницька компанія IDC. «Ми всі сподіваємося, що з цієї точки ми почнемо рости», - заявив сьогодні голова представництва дослідницької компанії IDC в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії та Вірменії Володимир Поздняков. Він відзначив, що останні два роки ІТ-ринок скорочувався не менше, ніж на 40% щороку.

За словами генерального директора компанії De Novo Максима Агєєва, в структурі ВВП українська галузь ІКТ займає 0,6%, тоді як у розвинених країнах цей показник сягає 2,5%. Відповідно, зазначив Агєєв, в української галузі ІКТ є великий потенціал до зростання.

За словами Позднякова, в розрахунку на одного українця щорічні ІТ-затрати складають приблизно $30. У сусідніх країнах цей показник набагато вищий: у Чехії  - $500, в РФ - $100, Казахстані - $80. Голова українського представництва IDC припустив, що при очікуваному в 2016 році зростанні ВВП на 2-3% вітчизняний ринок ІКТ може збільшитися на 5-10%.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: