На фермі в Івано-Франківській області 671 свиня загинула від теплового удару

29 червня 2016, 15:43
У ніч з 25 на 26 червня внаслідок самовільного відключення вентиляційної системи в одному із приміщень ферми компанії зі 100%-вим датським капіталом Даноша від теплового удару загинула 671 свиня

Про це повідомляється на сайті Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба).

Як наголошується в повідомленні, температура у приміщенні на час обстеження становила 32°С.

Відео дня

Повідомляється також, що фахівці відібрали патологічний матеріал, корми та воду для проведення вірусологічних, бактеріологічних, хіміко-токсикологічних досліджень. Результати досліджень виключили африканську чуму і сибірську виразку, а причиною загибелі був визначений тепловий удар.

Як зазначає Інтерфакс-Україна, Даноша входить до складу датської групи компаній Axzon A/S. Axzon Group і здійснює розвиток свинарських комплексів у Данії, Польщі, Україні та Росії.

Група є одним із найбільших виробників свинини у Польщі та Україні. В Україні компанія займається також рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

В Україні Даноша працює на Івано-Франківщині від 2004 року. Їй належить сім свинокомплексів, розташованих у Калуському і Галицькому районах. Маточне поголів'я свиней становить близько 13 тис. голів, до складу підприємства входять також біогазовий завод і молочна ферма. Компанія контролює в Україні 13 тис. га.

Нагадаємо, у травні повідомлялося, що в Сумській області зафіксовано спалах африканської чуми свиней.

Показати ще новини
Радіо NV
X