Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

На Банковій пояснили, навіщо Адміністрації президента доступ до реєстру з відшкодування ПДВ

18 квітня 2017, 21:35
507
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Шимків наголошує, що доступ до баз даних ДФС буде наданий в режимі читання

Фото: Дмитро Шимків / Facebook

Адміністрація президента України отримує доступ до баз даних Державної фіскальної служби для вивчення проблем з адмініструванням та відшкодуванням ПДВ, це відбуватиметься лише в режимі читання

Такий коментар додав заступник голови АП, секретар Нацради реформ Дмитро Шимків зі своєї сторінки у Facebook.

"Навіть після запуску публічного реєстру заявок на відшкодування ПДВ ми продовжуємо отримувати сигнали щодо ризиків ручного втручання, непрозорості та інших зловживання навколо адміністрування податку", - вказав він.

З цією метою було погоджено початок аналітичних робіт шляхом надання доступу до реєстрів у режимі читання даних, зазначив чиновник.

"Перед нами стоїть завдання запропонувати аналітичні інструменти, які дозволять в процесі роботи з великими даними ДФС виявляти моделі зловживань та маніпуляцій. Запропонована модель роботи унеможливлює внесення будь яких змін в бази даних ДФС з боку Адміністрації Президента України", - наголосили в АП.

"По-перше, проведення згаданих аналітичних робіт відбувається на окремому аналітичному сервері, на який копіюються дані з основного сервера ДФС, зворотне копіювання неможливе. По-друге, доступ до бази даних відбувається винятково в режимі читання даних", - вказав Шимків.

Раніше Шимків звернувся до в. о. голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана з офіційним дорученням надати доступ Адміністрації президента до реєстру автоматичного відшкодування ПДВ.

Раніше глава Мінфіну анонсував запуск автоматичного реєстру відшкодування податку на додану вартість з 1 квітня 2017 року.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися