Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

МВФ затягує зі звітом по Україні - Bloomberg

1 лютого 2016, 14:08
276
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

МВФ повинен був надати звіт по Україні в п'ятницю, 29 січня

Міжнародний валютний фонд затримує публікацію технічного звіту по Україні, який повинен був опублікувати ще в п'ятницю, 29 січня

Як повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на офіційне повідомлення Фонду. Відомо, що нова дата публікації буде відома пізніше.

Відкрита МВФ у березні 2015 року чотирирічна програма EFF для України загальним обсягом 12,348 млрд SDR (близько $17 млрд) спочатку передбачала проведення щоквартального огляду програми, виділення Києву в 2015 році чотирьох траншів, у 2016 - ще чотирьох.

Між тим, до теперішнього часу країна отримала лише перший транш коштів на $5 млрд і другий - на 1,18 млрд SDR (близько $1,6 млрд).

За словами глави Міністерства фінансів України Наталії Яресько, МВФ при прийнятті рішення про надання Україні чергового, третього, траншу буде оцінювати виконання всіх попередніх умов і структурних маяків з терміном до кінця грудня 2015 року.

У разі успішного виконання таких умов Рада директорів Фонду може провести збори з питання про надання третього траншу ЕFF в кінці січня - лютому.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися