МВФ візьме паузу у фінансуванні України у випадку зміни уряду - Яресько

8 лютого 2016, 22:55
Міжнародний валютний фонд візьме паузу у програмі розширеного фінансування EFF, якщо в Україні зміниться уряд

МВФ продовжить фінансування лише у випадку готовності нового уряду виконувати зобов'язання, взяті попередниками, передає слова міністра фінансів України Наталії Яресько в ефірі Свободи слова на ICTV 8 лютого Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Вони (МВФ) будуть чекати, поки буде зрозуміло, яка виконавча влада і бере на себе зобов'язання виконувати ті умови, по яким вже надали $6,7 млрд і, ймовірно, ось-ось, (нададуть) наступний транш $1,7 млрд", - сказала Яресько.

Голова Мінфіну також наголосила, що на даний момент співпраця з МВФ є для України критичною. Інших кредиторів, готових давати кошти Україні на такий тривалий термін і за такими пільговими ставками немає.

Раніше повідомлялося, що відставка Айвараса Абромавичуса з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України викликає занепокоєння у Міжнародного валютного фонду.

Однією із причин своєї відставки Абромавичус назвав вирішення питань в інтересах окремих людей за його спиною.

Зокрема, за словами Абромавичуса, протягом року заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансамміака.

Національне Антикорупційне бюро України зареєструвало кримінальне провадження за фактами, викладеними Айварасом Абромавичусом.

Крім того, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що уряд піде у відставку у повному складі у випадку, якщо Верховна Рада України прийме рішення про його переформатування і назвав низку умов, за яких його команда залишиться у Кабміні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X