МВФ виступив за часткове списання грецького боргу

15 серпня 2015, 05:33
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард заявила про те, що в організації схвалюють нову угоду Греції з кредиторами, однак виступають за часткову реструктуризацію боргу країни


"Для стійкості в середній і довгостроковій перспективі європейські партнери Греції повинні взяти на себе конкретні зобов'язання в рамках першого перегляду програми Європейського стабілізаційного механізму (ESM), щоб забезпечити значне полегшення боргового тягаря", - заявила Лагард.

Відео дня

У заяві, опублікованій на сайті МВФ, сказано, що угода з Грецією призведе до повернення в країну фінансової стабільності, а також до зростання економіки країни.

"Новий пакет угода не тільки виправить більшу частину політичних помилок, які призвели до відхилень у реалізації попередньої програми, але і передбачає масштабні політичні по відновленню фінансової стійкості, стабільності фінансового сектору та повернення до стійкого зростання", - заявила глава МВФ.

Нагадаємо, Єврогрупа дала зелене світло запуску третьої програми допомоги для потерпає від неймовірного держборгу і дефіциту бюджету Греції.

Раніше, переговори між грецьким урядом і європейськими кредиторами з надання пакету фінансової допомоги в обмін на проведення жорстких реформ тривали з кінця липня в Афінах.

У свою чергу МВФ вже встиг кілька разів відмовити Греції подальшої допомоги.

Показати ще новини
Радіо НВ
X