МВФ порадив Україні не розраховувати на швидке виділення траншу

14 грудня 2017, 17:55
Міжнародний валютний фонд (МВФ) не планує найближчим часом направляти до Києва своїх фахівців в рамках чергового перегляду програми співпраці з Україною

Про це заявив офіційний представник МВФ Вільям Мюррей, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, приїзд місії МВФ поки відсутній на порядку денному фонду.

Мюррей наголосив, що Київ ще не повністю виконав свої зобов'язання в рамках попереднього перегляду програми.

Відео дня

"У нас поки що не заплановано прибуття місії для перегляду. Ми з Україною ще повинні вирішити ряд питань для завершення чергового перегляду", - сказав він.

Як відомо, Міжнародний валютний фонд висунув чотири вимоги до України для отримання наступного траншу. Так, Київ повинен прийняти закон про приватизацію і забезпечити прозорий продаж держактивів, створити антикорупційний суд і врегулювати питання з цінами на газ. Також вимогою була вже прийнята пенсійна реформа.

Україна і МВФ в березні 2015 року підписали меморандум про економічну і фінансову політику, яку країна повинна проводити в рамках програми EFF. Всього програмою передбачено отримання Україною близько $17 млрд, з яких вже виділено $7,7 млрд.

За прогнозами міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, наступний транш МВФ може скласти $1,9 млрд, але Україна зможе його отримати не раніше першого кварталу 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X