МВФ побачив ознаки виходу України з кризи

19 вересня 2015, 01:57
Міжнародний валютний фонд позитивно оцінив висновок валютної своп-угоди на півмільярда доларів між українським нацбанком і центробанком Швеції, підкресливши позитивні зрушення в економічній та фінансовій стабілізації в Україні

"МВФ вітає нещодавно укладену угоду про валютний своп між Центральним банком Швеції Sveriges Riksbank і Національним банком України. Угода на загальну вартість $500 млн протягом шести місяців забезпечує значну фінансову підтримку успішної реалізації програми економічних реформ в Україні, додавання до фінансових зобов'язань з боку МВФ та інших багатосторонніх та двосторонніх кредиторів", - заявив перший заступник глави МВФ Девід Ліптон, повідомляє Укрінформ.

Відео дня

За словами Ліптона, зусилля щодо макроекономічної стабілізації в Україні разом з введенням твердої політики "демонструють ознаки виходу з кризи". Він також підкреслив, що українсько-шведська угода "зміцнить впевненість у подальшому прогресі України і відновлення її стабільності".

Раніше Україна вперше виконує умови згідно з програмою співпраці з Міжнародним валютним фонтом (МВФ), заявив президент Петро Порошенко.

Показати ще новини
Радіо НВ
X