МВФ обговорить питання надання Україні нового траншу в липні

18 травня 2016, 22:15
Рада директорів Міжнародного валютного фонду в липні може розглянути питання про продовження співпраці з Україною за програмою EFF

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-реліз МВФ.

За словами глави місії Рона Ван Рудена, місія досягла згоди з представниками органів влади щодо заходів, необхідних для завершення другого перегляду в рамках програми EFF.

Відео дня

"Неухильне виконання структурних та інституційних реформ в даний час є критично важливим для перетворення нещодавно досягнутого підйому на стабільний і істотне зростання, а непохитна рішучість у боротьбі з корупцією стає "лакмусовим папірцем" здатності уряду зберегти широку внутрішню і міжнародну підтримку своєї політики. Тому важливо, щоб влада зміцнила свої зусилля для закріплення фіскальної та фінансової стабільності, рішучого підвищення прозорості та забезпечення верховенства закону, а також для реформування великого і неефективного сектору державних підприємств. Реалізація рішучих заходів у цих сферах прокладе шлях для винесення результатів перегляду на рада виконавчих директорів МВФ, що очікується в липні 2016 року", - сказав глава місії.

Нагадаємо,18 травня місія МВФ, яка прибула до Києва 10 травня, завершила свою роботу.

Раніше рейтингове агентство Moody's спрогнозувало, що Україна до кінця червня отримає третій транш кредиту від Міжнародного валютного фонду (МВФ) у розмірі $1,7 млрд.

Міністерство фінансів України очікує, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) ухвалить рішення про надання третього траншу Україні в червні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X