ЗМІ дізналися про нові вимоги МВФ для України

17 січня 2017, 10:04
Міжнародний валютний фонд вважає, що в 2017 році Україні вкрай необхідно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників, скасувати "спрощенку" і відкрити земельний ринок

Про це пише Економічна Правда із посиланням на останню версію меморандуму про співпрацю України з МВФ, який є в розпорядженні видання.

У новому документі 12 структурних моментів, з них - сім нових. До кінця січня Кабмін має ухвалити рішення про монетизацію субсидій.

Відео дня

Другою в списку йде пенсійна реформа. Встановлено новий термін - кінець березня 2017 року.

Йдеться про поступове підвищення пенсійного віку: для чоловіків - на чотири місяці щороку, починаючи з липня 2017, для жінок - на шість місяців після 2021, до тих пір, поки для обох пенсійний вік досягне 63 років - в 2027 році.

По-третє, - земельна реформа. Вирішити питання про ринок земель влада зобов'язувалася до кінця вересня минулого року, але не вирішила.

По-четверте, треба вибрати міжнародну компанію з хорошою діловою репутацією для проведення аудиту Приватбанку. Вирішити це питання треба до кінця січня 2017 року.

Аудитори повинні виявити, чи були допущені порушення у складанні фінансової звітності протягом шести місяців, що передують націоналізації.

По-п'яте, треба закликати міжнародного аудитора провести оцінку виконання акціонерами Приватбанку умов реструктуризації. Термін - кінець червня 2017 року. Компанія повинна оцінити, дозволяють умови реструктуризації компенсувати втрати по позиках, виданих пов'язаним особам.

По-шосте - створення єдиного реєстру отримувачів соціальних виплат - до кінця червня 2017 року. Ідея зі створенням реєстру не нова. Його поява необхідна для продовження процесу верифікації соціальних виплат. Поки далі розмов і точкових починань справа з місця не зрушила.

Сьома нова вимога - створення законодавчого поля для роботи антикорупційних судів. Термін - до кінця червня 2017 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X