МВФ нагадав Україні про зобов'язання

3 квітня 2017, 20:56
Головний кредитор України, Міжнародний валютний фонд, нагадав про необхідність проведення ефективної приватизації і запуск ринку земель сільськогосподарського значення в Україні

Про це йдеться в повідомленні фонду, розісланому за підсумками завершення третього перегляду програми співпраці з Україною, передають Українські Новини.

Перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон повідомив, що українська економіка демонструє ознаки відновлення.

Відео дня

"Зростання економіки повертається, інфляція знижується, а міжнародні резерви подвоїлися. Цей прогрес багато в чому забезпечений рішучими діями влади, включаючи розумну макроекономічну політику", - зазначив він.

За його словами, для подальшого росту економіки, покращення бізнес-середовища необхідно прискорити структурні реформи.

Він також зазначив, що не дивлячись на великі бюджетні коригування, державний борг залишається високим.

"Україна не може дозволити собі зволікати з всеосяжної пенсійною реформою, в тому числі шляхом підвищення ефективного пенсійного віку. Необхідні також постійні зусилля для поліпшення управління доходами і просування реформи державного управління", - вважають в МВФ.


Нагадаємо, Рада директорів МВФ сьогодні, 3 квітня, завершила третій перегляд економічної програми України в рамках розширеного фінансування (EFF).

Україні виділили $1 млрд.

Таким чином, загальний обсяг виділених коштів Україні збільшиться до $8,38 мільярда.

Показати ще новини
Радіо НВ
X