МВФ може встигнути розглянути новий транш для України до літніх канікул

14 липня 2016, 19:01
Дата засідання Ради директорів МВФ по Україні ще не визначена, проте це може статися до кінця поточного місяця, до того як керівництво Фонду піде на літні канікули

"Рада директорів, все ще можливо, проведе засідання щодо другого перегляду (програми EFF – ІФ) в липні. Якщо знадобиться трохи більше часу, це буде після майбутнього перерви в роботі ради директорів. Тим не менш, це все ще можливо в липні", - сказав представник Фонду Джеррі Райс під час традиційного прес-брифінгу у Вашингтоні в четвер, передає Інтерфакс-Україна

Відео дня

Відповідаючи на запитання про хід переговорів з Україною, представник МВФ повідомив, що вони близькі до завершення. Деякі технічні питання, як очікується, будуть вирішені в найближчому часі.

Райс також зазначив, що завершення другого перегляду не потребує прийняття будь-яких законів. У той же час, додав він, є ряд законів, які повинні бути прийняті або змінені в найближчі кілька місяців у рамках програми в цілому.

За його словами, рада директорів МВФ під час майбутнього засідання також розгляне питання про єврооблігаційний борг України перед РФ на $3 млрд.

На питання, скільки ще кредитних траншів може бути надано Україні в цьому році, Дж. Райс сказав, що не володіє такими даними.

Показати ще новини
Радіо NV
X