МТСБУ банкрутить страхову компанію ГАРАНТ-АВТО

1 лютого 2016, 17:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Моторне (транспортне) страхове бюро України подало позов до Господарського суду Києва про визнання ПАТ УСК ГАРАНТ-АВТО банкрутом

Як йдеться у повідомленні на сайті організації, відповідне рішення ухвалене Президією МТСБУ 24 грудня 2015 року за результатами проведених консультацій з Національною комісією. Вона здійснює державне регулювання у сфері ринків фінпослуг.

Відео дня

Зауважимо, що ПАТ УСК ГАРАНТ-АВТО втратило статус асоційованого членства МТСБУ 23 грудня 2014 року. Підставою для цього стала заборгованість по сплаті відрахувань до фондів МТБУ понад два місяці.

19 лютого 2015 року Нацкомфінпослуг ухвалило розпорядження про анулювання ліцензії на провадження обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ПАТ УСК ГАРАНТ-АВТО.

Нагадаємо, МТСБУ виступає гарантом захисту споживачів фінпослуг та забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації наземних транспортних засобів.

Після визнання страховика банкрутом буде розпочато ліквідаційну процедуру. Всі страхувальники через суд матимуть право вимагати виплати страхової суми за рахунок майна страховика, що ліквідується. Для включення до реєстру кредиторів необхідно буде звернутись до ліквідаційної комісії страховика.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X