МТСБУ банкрутить страхову компанію ГАРАНТ-АВТО

1 лютого 2016, 17:27
406
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Страховик ГАРАНТ АВТО за рішенням суду стане банкрутом

Моторне (транспортне) страхове бюро України подало позов до Господарського суду Києва про визнання ПАТ УСК ГАРАНТ-АВТО банкрутом

Як йдеться у повідомленні на сайті організації, відповідне рішення ухвалене Президією МТСБУ 24 грудня 2015 року за результатами проведених консультацій з Національною комісією. Вона здійснює державне регулювання у сфері ринків фінпослуг.

Зауважимо, що ПАТ УСК ГАРАНТ-АВТО втратило статус асоційованого членства МТСБУ 23 грудня 2014 року. Підставою для цього стала заборгованість по сплаті відрахувань до фондів МТБУ понад два місяці.

19 лютого 2015 року Нацкомфінпослуг ухвалило розпорядження про анулювання ліцензії на провадження обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ПАТ УСК ГАРАНТ-АВТО.

Нагадаємо, МТСБУ виступає гарантом захисту споживачів фінпослуг та забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації наземних транспортних засобів.

Після визнання страховика банкрутом буде розпочато ліквідаційну процедуру. Всі страхувальники через суд матимуть право вимагати виплати страхової суми за рахунок майна страховика, що ліквідується. Для включення до реєстру кредиторів необхідно буде звернутись до ліквідаційної комісії страховика.

Вибір редакції

Гаджети

Вчора, 21:01

article_img
5 чудових смартфонів, про які ви ніколи не чули. А дарма
Лонгріди

Вчора, 23:01

article_img
Кларнет Юргена
Лонгріди

Вчора, 18:15

article_img
Як шведська поліція завойовувала довіру громадян

Головне

Компанії/Ринки

Вчора, 12:09

article_img
Wizz Air з травня запускає два нових рейси з Києва
Події

Вчора, 16:12

article_img
В Одеській області розгромили офіс штабу Порошенка
Політика

Вчора, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського