Moody's знизило прогноз цін на нафту на 2016 рік

22 січня 2016, 09:06
Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило прогноз цін на нафту, а також почало перегляд рейтингів нафтових компаній, повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-реліз агентства

Оцінка вартості нафти марок Brent і WTI у поточному році була погіршена до $33 за барель.

Аналітики Moody's очікують підвищення котирувань у 2017 і 2018 роках у середньому на $5.

Після зміни прогнозу агентство поставило на перегляд з можливістю зниження рейтинги 69 компаній, що займаються розвідкою і видобутком вуглеводнів в США.

Відео дня

Серед китайських компаній під перегляд потрапили, зокрема, рейтинги China Oilfield Services і CITIC Resources Holdings, в Австралії Woodside Petroleum.

Як повідомляється в прес-релізі Moody's, крім того, можуть бути знижені рейтинги 32 нафтових і нафтосервісних компаній регіону EMEA (Європа, Близький Схід, Африка), включаючи найбільших виробників BP Plc, Dutch Shell Plc, ENI S. p.A., Total S. A., Statoil ASA та їх дочірніх структур, а також OMV AG, Repsol S. A., Tullow Oil Plc.

Перегляд торкнеться рейтингів і російських компаній: Газпрому, Gaz Capital SA, Газпром нефти, Роснефти, Башнефти, Татнефти, ЛУКОЙЛ, НОВАТЕК, Русснефти, Borets International Ltd., IG Seismic Services, а також дочірніх і афілійованих структур цих компаній.

У грудні 2015 року Moody's прогнозувало ціни в $40 за барель WTI і $43 за барель Brent.

Показати ще новини
Радіо NV
X