Moody's заявило про провал імпортозаміщення в Росії

0 коментувати
Ще три місяці тому аналітики Moody's називали імпортозаміщення

Ще три місяці тому аналітики Moody's називали імпортозаміщення "поштовхом до зростання"

Оголошена Росією політика імпортозаміщення не приносить результатів у жодній галузі, крім виробництва їжі, йдеться у звіті Global Macro Outlook міжнародного рейтингового агентства Moody's

"Машинобудування та виробництво обладнання падають швидкими темпами. Єдиний сектор, на який імпортозаміщення має позитивний вплив, це харчова промисловість", - наводить витяг зі звіту РБК.

На думку аналітиків, коли рівень реальних доходів населення Росії стабілізується і зросте попит, обсяг імпорту, швидше за все, знову зросте.

Ще три місяці тому, коли був опублікований попередній Global Macro Outlook, аналітики Moody's називали імпортозаміщення "поштовхом до зростання".

Також Moody's відзначили, що у другому кварталі 2015 року економічний спад в Росії збільшився. "Домогосподарства як і раніше несуть на собі основний тягар економічної кризи", - підкреслено у звіті.

Аналітики Moody's спрогнозували, що в 2015 році ВВП Росії скоротиться на 3%, а в 2016 році буде нульове зростання.

Влада Росії оголосила курс на імпортозаміщення в першій половині 2014 року на тлі санкцій Заходу за анексію Криму і пізніше - за вторгнення в Донбас.

Президент РФ Володимир Путін заявляв на Петербурзькому економічному форумі, що Росія буде проводити активну політику імпортозаміщення". "При цьому буде розроблений цілий пакет заходів з підтримки вітчизняних підприємств", - говорив він.

Про провал імпортозаміщення в Росії ще в червні писала газета КоммерсантЪ. За даними видання, з початку 2015 року зростання внутрішнього виробництва в Росії не покривало скорочення імпорту. Зі 100 підприємств, що знизили або відмовилися від імпорту в першому кварталі 2015 року, лише 17% збільшили закупівлі російських аналогів.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: