Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Moody`s прогнозує відтік капіталу з Росії через нові санкції

7 серпня 2017, 17:13
545
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: focus.ua

Розширення введених США санкцій стало негативним сигналом для інвесторів, впевнені експерти міжнародного рейтингового агентства Moody`s

Про це повідомляє російське інформ-агентство РБК.

У поточному році, вперше за три роки, в Росії буде зафіксований приріст ВВП, однак розширення санкцій стривожило інвесторів і може привести до посилення відтоку капіталу з країни.

Тому, як вважають експерти Moody`s, підписання президентом США Дональдом Трампом нового закону про можливість розширення санкцій відносно РФ створює загрозу для відновлення зростання економіки країни.

"Такий результат ще більше погіршить і без того хронічне недоінвестування Росії, яке залишається однією з головних слабкостей російської економіки", - говориться в звіті Moody`s.

Розширення санкцій стало негативним сигналом для інвесторів, особливо іноземних, які тільки-тільки почали звикати до роботи в умовах постійного санкційного тиску.

Нагадаємо, 2 серпня Дональд Трамп підписав новий закон про розширення санкцій відносно Росії, а також Ірану та КНДР. Документ, зокрема, передбачає подальше обмеження співпраці США з російськими нафтогазовими компаніями.

Головне

Україна/Події

Вчора, 16:31

article_img
Насіров через суд поновився на посаді голови ДФС

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися