Moody's прогнозує складні переговори про реструктуризацію між Україною та РФ

14 грудня 2015, 14:46
Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service прогнозує складні й тривалі переговори з реструктуризації єврооблігацій України на 3 млрд дол., викуплені російським Фондом національного добробуту

"Хоча ми очікуємо, що "російські" єврооблігації з часом будуть реструктуризовані, та, ймовірно, з тими ж умовами, що й інші євробонди України, такі переговори, швидше за все, будуть складними і тривалими", - повідомляється в огляді Moody's, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

При цьому Moody's відзначає сприятливість для рейтингів України зміни Міжнародним валютним фондом (МВФ) правил кредитування.

"Нова політика усуває дилему щодо статусу російського боргу - офіційний або комерційний, і, таким чином, дозволяє Україні пропустити платіж 20 грудня без порушення програми МВФ", - йдеться в документі.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд змінив правила кредитування, щоб дозволити кредитувати країни, які не погасили офіційні кредити.

Раніше міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що рішення МВФ зняти заборону на кредитування країн з простроченої суверенною заборгованістю було прийнято на шкоду країні і озвучив наміри подати до суду.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X